Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi
0462 325 52 52 - 0532 493 76 43
Başar LPG Facebook Sayfası Başar LPG Twitter Sayfası Başar LPG Youtube Sayfası

LPG Dönüşüm Hizmetleri

Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla tüm araçlara LPG dönüşüm, bakım ve tadilat hizmetleri verilmektedir.

Duyuru ve Kampanyalarımız

BRC COMFORT KANPANYASI

2900TL 12 Taksit

BRC COMFORT KANPANYASI

HYUNDAİ İx35,TUCSON ve KİA SPOTACE LİKİT MONTAJLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

LİKİT MONTAJINDA DÜNYADA LİDER SİSTEM BRC ÇİFT MOTORLU PERFORMANSI BENZİNE ORANLA YÜZDE % 5 DAHA YÜKSEK BRC LİKİT SİSTEM MONTAJLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR TEST ARACIMIZ GÖRÜLE BİLİR

HYUNDAİ İx35,TUCSON ve KİA SPOTACE  LİKİT MONTAJLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

FSI TSI GDI Araçlara Romano'dan Kaçırılmayacak Fırsat!

Romano dan Direkt Enjeksiyonlu araçlar için kaçırılmaz fırsat! TSI, FSI ve GDI motorlu bir araca sahipseniz Başar LPG ye gelin sizin aracınıza da LPG sistemi takalım. Üstelik çok uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile...

FSI TSI GDI Araçlara Romano'dan Kaçırılmayacak Fırsat!

BAŞAR LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ


Başar LPG Dönüşüm Merkezi

Başar LPG, Trabzon Değirmendere Büyük Sanayi Sitesi'nde LPG dönüşümü ve LPG tadilat konusunda 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Servisimiz, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB), Makine Mühendisleri odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesi'ne sahip olup, yasal ve nizami kurallar çerçevesinde LPG Dönüşümü yapmaktadır.

Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nde en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmak ana ilkemizdir. Bizim için en büyük reklam memnun kalan müşteridir. "Bir müşteri, bin müşteridir" sözü ile hareket ederek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Servisimize LPG dönüşümü için gelen araçlar öncelikle test edilir. Araç ile ilgili sorun ve sıkıntılar varsa tespit edilerek çözümü yapılır. Buradaki amaç araçtaki sorunu başından görüp müdahale etmek ve sorunsuz kullanım sağlamaktır. Montaj ustalarımız distribütör firmalarda eğitim almış, sertifikalı ve en kaliteli montajı yapabilecek beceriye sahiptir. Montajını yaptığımız tüm ürünler garantili ve Türkiye genelinde servis ağları mevcuttur.

Yapılan LPG montajı sonrası aracınızda hissedilir en ufak performans kaybı yaşamadan en yüksek tasarrufu elde edersiniz. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde sorunu çözümleyecek bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.

Aynı anda beş araca hizmet verecek şekilde tasarlanmış teknik servisimiz, gereksinim duyulan her türlü teknik donanıma sahip bulunmaktadır. Servis içinde geniş bir ortamda, araçlarınız zarar görmeden dönüşüm hizmetleri kısa sürede tamamlanmaktadır.

Otopark sıkıntısı çekmeden yararlanabileceğiniz, işlemleriniz yapılırken keyif alabileceğiniz bir servis yapısında olan Başar LPG sizin için en iyisini yapmakta kararlıdır. LPG montajı ve LPG tadilatı konusunda hizmet veren Başar LPG, güleryüzlü hizmet anlayışı, kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile Trabzon bölgesi LPG sektörüne farklı bir bakış açısı kazanmıştır.

LPG Sistemleri hakkında bilgi, fiyat ve randevu almak için lütfen 0462 325 52 52 numaralı telefonumuzdan arayınız.

Bu Sayfayı Paylaş


Ziyaretçi Sayacı

Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi

 

BAŞAR LPG - TRABZON LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ - (0462) 325 52 52

Bayilik misyonunu üstlendiğimiz tüm markalar, LPG sektörünün önde gelen, en kaliteli ürünleridir. Tüm montajlarımız işçilik ve parça garantilidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, güncel uygulama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Trabzon'da LPG dönüşümünün adresi Başar LPG!