Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi
0462 325 52 52 - 0532 493 76 43
Başar LPG Facebook Sayfası Başar LPG Twitter Sayfası Başar LPG Youtube Sayfası

GFI LPG Dönüşüm Sistemleri


Yeni nesil enjektörlü araçlarda üstün başarı sağlayan ve 0 km araçlarda yaygın olarak kullanılan GFI, Trabzon'da Başar LPG'de!

GFI LPG Dönüşüm Sistemleri

 

Avrupa 'da ve dünyada yaklaşık 1970 yılından beri kullanılan GFI, Volvo, Subaru, Citroen, Cadillac ve birçok marka tarafından fabrikasyon montaj olarak tercih edilmektedir.

2006 yılında Volvo CNG li sıfır otomobillerini GFI ürünlerini kullanarak piyasaya sunmuştur. Cadillac 3 yıl garantili olarak sıfır araçlarına GFI montajını yapmaktadır. İngiltere'de ve Almanya' da Citroen GFI kullanarak sıfır araç satmaktadır. Türkiye' de benzinli olarak üretilen Ford Transit'ler İngiltere ve Yunanistan' da GFI sistemleri kullanılarak LPG ye dönüştürülmektedir. GFI LPG Dönüşüm sistemleri dünyanın en kaliteli yakıt tasarrufu sağlayan ekipmanıdır.

Önceleri TeleflexGFI markası adı altında Hollanda'da üretilen ve Teleflex şirketler grubuna ait olan marka, 2011 yılı itibari ile IMPCO Technologies BV Şirketi tarafından satın alınmıştır. Satın alma işlemine GFI, AG, Koltec Necam markaları da dahil edilmiştir. IMPCO Technologies BV Şirketi, Fuel Systems Solutions Group'un bir parçasıdır.

Fuel Systems Solutions bir Amerikan holdingidir ve IMPCO Technologies’in (Santa Ana / ABD’de yerleşik) ve BRC Srl’nin (Cherasco / İtalya’da yerleşik) sahibidir. GFI Avrupa ve GFI Kanada, Santa Ana / ABD’de yerleşik IMPCO Technologies’e ait aşağıdaki organizasyon şemasında gösterilmişlerdir.

GFI LPG Sistemleri

Bu Sayfayı Paylaş


Ziyaretçi Sayacı

Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi

 

BAŞAR LPG - TRABZON LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ - (0462) 325 52 52

Bayilik misyonunu üstlendiğimiz tüm markalar, LPG sektörünün önde gelen, en kaliteli ürünleridir. Tüm montajlarımız işçilik ve parça garantilidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, güncel uygulama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Trabzon'da LPG dönüşümünün adresi Başar LPG!