Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi
0462 325 52 52 - 0532 493 76 43
Başar LPG Facebook Sayfası Başar LPG Twitter Sayfası Başar LPG Youtube Sayfası

LPG Dönüşüm Hizmetleri

Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla tüm araçlara LPG dönüşüm, bakım ve tadilat hizmetleri verilmektedir.

Duyuru ve Kampanyalarımız

BRC COMFORT KANPANYASI

2900TL 12 Taksit

BRC COMFORT KANPANYASI

HYUNDAİ İx35,TUCSON ve KİA SPOTACE LİKİT MONTAJLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

LİKİT MONTAJINDA DÜNYADA LİDER SİSTEM BRC ÇİFT MOTORLU PERFORMANSI BENZİNE ORANLA YÜZDE % 5 DAHA YÜKSEK BRC LİKİT SİSTEM MONTAJLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR TEST ARACIMIZ GÖRÜLE BİLİR

HYUNDAİ İx35,TUCSON ve KİA SPOTACE  LİKİT MONTAJLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

FSI TSI GDI Araçlara Romano'dan Kaçırılmayacak Fırsat!

Romano dan Direkt Enjeksiyonlu araçlar için kaçırılmaz fırsat! TSI, FSI ve GDI motorlu bir araca sahipseniz Başar LPG ye gelin sizin aracınıza da LPG sistemi takalım. Üstelik çok uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile...

FSI TSI GDI Araçlara Romano'dan Kaçırılmayacak Fırsat!

LPG Proje Hizmetleri


LPG Proje Hizmetleri

Araç LPG projesi, her ilde, o ilin Makine Mühendisleri Odası'nın yetkisinde olan ve aracın LPG'ye uygunluğu ile yapılan LPG dönüşümü standartlara uygun olarak yapılmış olduğunu gösteren matbu belgelerden oluşur. Yetkili servislerde çalıştırılması zorunlu olan, imza yetkisine sahip Makine Mühendisleri tarafından yapılır.

LPG projesi, verildiği il sınırları içinde geçerlidir. Bununla beraber, başka bir ilde ruhsat işletecek olanların, yalnızca Sızdırmazlık Raporunu, projeyi aldıkları ilden almaları yeterli olur. LPG Projesinin içinde her yıl vize yapılması zorunlu belgeler olduğundan, proje bir yıl geçince işlevsiz hale gelir. Ayrıca proje, faturası ile birlikte işlem gördüğünden, fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde işletilmez ise cezaya girer, cezalı olarak işletilir.

Bu Sayfayı Paylaş


Ziyaretçi Sayacı

Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi

 

BAŞAR LPG - TRABZON LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ - (0462) 325 52 52

Bayilik misyonunu üstlendiğimiz tüm markalar, LPG sektörünün önde gelen, en kaliteli ürünleridir. Tüm montajlarımız işçilik ve parça garantilidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, güncel uygulama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Trabzon'da LPG dönüşümünün adresi Başar LPG!