Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi
0462 325 52 52 - 0532 493 76 43
Başar LPG Facebook Sayfası Başar LPG Twitter Sayfası Başar LPG Youtube Sayfası

GFI Regülatör


GFI Regülatör

Regülatör üzerinde bulunan kesici valf aracın yeterli sıcaklığa gelmesinden sonra regülatöre gerekli sinyalleri göndererek motora LPG gönderilmesini durdurur.
 
Herhangi bir kaza esnasında sistemdeki gaz gönderimi otomatik olarak kesilir. Bu sayede aracınızda LPG'den kaynaklı yanma ve patlama gibi risk arzedici durumlar oluşmaz.

 

Regülatör Vakum Hortumu

Regülatör üzerinde bulunan vakum hortum girişi sayesinde; hem emme manifoldunun basıncına uygun LPG gönderilmesi sağlanır, hem de motor stop ettiğinde motorda vakum olmamasından dolayı regülatörden gaz çıkışını kapatır. Bu özelliği sayesinde herhangi bir kaza anında motor stop ettiğinde otomatik olarak motora LPG gönderimini keser ve tehlike arz etmez.

Regülatör Genel Özellikleri :

  • Arttırılmış güvenlik
  • Diyafram değişimi yok
  • 8 Defa yüksek ısıda test
  • 8 Defa -40 derecede test

 

[Geri]

Bu Sayfayı Paylaş


Ziyaretçi Sayacı

Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi

 

BAŞAR LPG - TRABZON LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ - (0462) 325 52 52

Bayilik misyonunu üstlendiğimiz tüm markalar, LPG sektörünün önde gelen, en kaliteli ürünleridir. Tüm montajlarımız işçilik ve parça garantilidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, güncel uygulama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Trabzon'da LPG dönüşümünün adresi Başar LPG!