Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi
0462 325 52 52 - 0532 493 76 43
Başar LPG Facebook Sayfası Başar LPG Twitter Sayfası Başar LPG Youtube Sayfası

GFI ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)


GFI ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

GFI ECU'su (Elektrik Kontrol Ünitesi) mükemmel yapısı ve kalibrasyon özelliği ile benzin ECU'sunun gönderdiği enjektör sinyallerini taklit ederek kendi enjektörlerine bu sinyalleri entegre eder.

GFI LPG Sistemini oluşturan birçok kritik parça (ECU, Basınç sensörü, v.b) Valeo ve Bosch gibi otomotiv sektörünün ileri gelen üreticileri tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede elektronik parçalarda sorun yaşanmamakta, sistem uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla çalışmaktadır.

 

 

ECU Genel Özellikleri :

  • Aracın benzin ECU'sunu etkilemez
  • Aracın elektrik ve elektronik sistemine zarar vermez
  • Benzin ECU'sunu birebir taklit etme yeteneği
  • LPG&CNG (Doğalgaz) için uygundur

 

Kalibrasyon

Montaj sonrası araç yol şartlarında kullanılarak kalibrasyon (ayar) yapılır. Bu esnada LPG ECU'su benzin ECU'sundan gerekli tüm dataları toplar. LPG kullanımı sırasında araçta herhangi bir sorun yaşanmaz.

[Geri]

Bu Sayfayı Paylaş


Ziyaretçi Sayacı

Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi

 

BAŞAR LPG - TRABZON LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ - (0462) 325 52 52

Bayilik misyonunu üstlendiğimiz tüm markalar, LPG sektörünün önde gelen, en kaliteli ürünleridir. Tüm montajlarımız işçilik ve parça garantilidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, güncel uygulama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Trabzon'da LPG dönüşümünün adresi Başar LPG!