Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi
0462 325 52 52 - 0532 493 76 43
Başar LPG Facebook Sayfası Başar LPG Twitter Sayfası Başar LPG Youtube Sayfası

AKL LPG Sistemi Bakımı


AKL LPG Sistemi Bakımı

Her mekanik alette olduğu gibi, LPG sisteminizin de düzenli ve sorunsuz çalışabilmesi için bakıma ve kontrollere ihtiyacı vardır. Zaman içerisinde kullanılan yakıttan dolayı, LPG filtrelerinde tıkanıklıklar meydana gelmeye başlar. Bu da aracınızda tekleme, fazla yakıt tüketimi, LPG'ye geç geçme veya daha ciddi sorunlara yol açabilir. Bu açıdan LPG bakımı, sisteminizin düzenli çalışması için mutlaka yapılması gerekli bir durumdur.

LPG sisteminin bakımı ve kontrolleri acil bir durum söz konusu olmadığı sürece 10.000 Km.'de bir yapılmaktadır. LPG periyodik bakımlarının yapılması sisteminize verilen garantinin devam etmesi için şarttır.

LPG bakımlarında sistem içerisinde bulunan filtreler değişmektedir. Ayrıca kalibrasyon ve genel kaçaklar kontrol edilir. Sistem de herhangi bir arıza varsa ve aracın garanti süresi devam ediyor ise arızalı parça ücretsiz olarak değiştirilir.

Yapılan bakım ve kontroller müşteri garanti kitapçığına ve dijital ortamdan takip edilmesi açısından sisteme kaydedilir. Bu sayede Türkiye'nin her AKL bayisinde periyodik bakım ve garantiler kontrol altına alınmış olunur.

LPG bakım işlemi ortalama 30-45 dakika sürmektedir. Aracınızın ve sevdiklerinizin güvenliği açısından lütfen LPG bakımlarını aksatmayınız.

Sistem bakımı için servisimize gelmeden önce 0462 325 52 52 numaralı telefonumuzu arayarak randevu almanız rica olunur.

[Geri]

Bu Sayfayı Paylaş


Ziyaretçi Sayacı

Trabzon LPG Dönüşüm Merkezi

 

BAŞAR LPG - TRABZON LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ - (0462) 325 52 52

Bayilik misyonunu üstlendiğimiz tüm markalar, LPG sektörünün önde gelen, en kaliteli ürünleridir. Tüm montajlarımız işçilik ve parça garantilidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, güncel uygulama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Trabzon'da LPG dönüşümünün adresi Başar LPG!